Eliademy paslauga dabar ir lietuvių kalba

Eliademy in lithanian

Eliademy paslauga dabar ir lietuvių kalba. Eliademy – tai paslauga pedagogams ir studentams. Naudodami šią paslaugą, mokytojai gali sukurti virtualią klasę mokiniams.

Paslauga yra prieinama nemokamai visiems, kurie domisi kursais internete, nuotoliniu mokymusi ir keitimusi informacija. Paslauga Eliademy sukurta Suomijoje, pirmaujančioje švietime, projektavime ir informacinėse technologijojse, įmonėje CBTec. “Su Eliademy mes suteikiame modernią interneto paslaugą, naują ir praktišką dizainą pedagogams bei studentams visame pasaulyje nemokamai”, – sako Sergėjus Gerasimenko, vienas iš CBTec įkūrėjų.

Eliademy gali naudotis platus vartotojų ratas: mokytojai, universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų dėstytojai, treneriai ir net privačios organizacijos – visi kurie domisi virtualiu švietimu. Be to, ši paslauga gali būti naudojama virtualiems kursams visame pasaulyje (Massive Online Open Course), kurie vis labiau populiarėja JAV ir Europoje.

Eliademy turi visas pagrindines funkcijas, reikalingas dėstymui: paskaitų medžiagą, diskusijas, individualias užduotis, bei daugelį kitų. Ši paslauga leidžia vartotojams peržiūrėti dokumentus interneto naršyklėje, net neįdiegus “Microsoft Office” programų paketo. Paslaugos paprastumas suteikia mokytojams ir mokiniams galimybę sekti studijų pažangą realiu laiku. Bendras kalendorius ir priminimai padeda optimizuoti ugdymo turinį, o pranešimai padeda mokiniams sužinoti apie visus svarbius įvykius ir neleidžia praleisti nei vienos svarbios pamokos.

Eliademy misija – suteikti nemokamą išsilavinimą internetu visiems pasaulyje. Graikų filosofas Platonas įkūrė pirmąją pasaulyje akademiją alyvogių sode (ELIA iš graikų kalbos). Šis svarbus įvykis padėjo pagrindą žmogaus ugdymui. Tačiau, tuo metu tik atėniečiai galėjo lankyti Platono Akademiją. CBTec mano, kad švietimas turėtų būti prieinama žmonėms visame pasaulyje (DEMO iš graikų kalbos). Štai todėl CBTec komanda sukūrė “Alyvuogių sodą” internete visiems, kurie nori mokyti ir mokytis – Eliademy.

Eliademy sukurta CBTec – įmonėje, kuri buvo įkurta buvusių Nokia MeeGo komandos narių, anksčiau sukūrusių visus atviro kodo Nokia telefonus, tokius kaip N900 ir N9. Paslauga buvo sukurta Suomijoje, pasaulio lyderėje švietime, bendradarbiaujant su geriausiais univerisitetais, pedagogais, organizacijomis ir studentais.